Автомобільна пічка

Найчастіше, з приходом зимових холодів, багато власників авто стикаються з ситуацією, коли стокова система опалення не справляється з низькими температурами за бортом автомобіля. Тоді постає питання про те, як вийти з цієї ситуації. Поширеною помилкою є встановлення кустарних автомобільних опалювачів, про якість і надійність яких ходять легенди, або підключення повітряного конвектора через прикурювач, що загрожує виходом з ладу проводки авто.

Ми настійно рекомендуємо Вам не вдаватися до послуг дилетантів і не використовувати автономні опалювачі невідомих виробників. Такими діями Ви позбавляєте себе можливості гарантійного обслуговування, збільшуєте шанс псування самого автономного обігрівача та руйнування електричної системи автомобіля з можливістю загоряння Вашої машини.

Установка опалювачів для авто є однією з основних послуг, що надається компанією Автоплац.

Вибрати найкращий варіант автономного обігрівача досить складно для людини, яка не є фахівцем у цій галузі. Якщо Ви все-таки хочете встановити автономний обігрівач на авто, в першу чергу необхідно визначитися з типом установки, що відповідає всім Вашим вимогам. Щоб вибрати автономний обігрівач, обов’язково потрібно врахувати модель авто. Все це Ви можете зробити самостійно, проверстав інтернет і проаналізувавши усе різноманіття виробників автономних опалювачів. А можете подзвонити по одному з номерів на сайті, і наші досвідчені фахівці підберуть для Вас оптимальну комбінацію ціни, якості і можливостей.

Ось перелік найбільш затребуваних на сьогодні типів автономних опалювачів.

  • Автономна рідинна піч;
  • Автономна повітряна піч;
  • Автономний рідинний догрівач;
  • Тосольна піч «конвертор»;
  • Переобладнання штатного обігрівача в автономний;
  • Конвертор з обдувом.

Розглянемо докладніше деякі з них.

Автономні рідинні печі

Webasto (Вебасто) – це автономна рідинна піч. Найпоширеніша і популярна установка. За характеристиками цей обігрівач можна використовувати як догрівач або як повністю автономний обігрівач. Для регулювання передбачені телестарт (управління з брелока), таймер і інші варіанти.

Eberspacher (Ебершпрехер) – універсальна рідинна піч. Має варіанти як рідинного охолодження, так і повітряного (при монтажі радіатора печі в салоні автомобіля).

Обсяг споживаного палива описаних вище моделей – 0,5-0,8 л / год. Але не варто забувати, що час прогріву салону в середньому складаємо 20-30 хв, а потім обігрівач працює тільки в режимі підтримки температури салону. Відповідно витрата падає на 70-80%. Завдяки цьому можна робити комфортний теплий салон і прогрітий двигун. А якщо ще підрахувати економію ресурсу двигуна, то питання “встановлювати чи ні?” відпадає.

Тосольні автономні обігрівачі

Такі обігрівачі встановлюються в великі авто, коли потрібно прогріти дуже швидко великий об’єм повітря. Потужність таких установок може становити 4-5 кВт. З недоліків цього типу автономних опалювачів – висока вартість.

Автономні повітряні опалювачі

Автономна повітряна піч Webasto (Вебасто) (в народі “фен” або “суха піч”) – також дуже популярний автономний обігрівач. Піч широко поширена в цілях нагріву водійської кабіни фури, а також незамінна для контролю температурного режиму в фургонах для перевезення специфічних вантажів. З недоліків цього типу – немає можливості прогріву двигуна і досить швидке охолодження. З переваг – економічність. Для роботи системи не потрібне живлення вентилятора стокової системи опалення та додаткової помпи. Влітку установка може працювати в режимі вентиляції.

Важливо пам’ятати, що установка будь-якого типу з існуючих автономних опалювачів повинна здійснюватися в спеціальних сервісних центрах кваліфікованими фахівцями.

Компанія Автоплац допоможе Вам з підбором, установкою і обслуговуванням автономного обігрівача будь-якого виробника з гарантією.