Кондиціонери

У наш час поняття «комфортний автомобіль» нерозривно пов’язане з приємним мікрокліматом в салоні. А це, в свою чергу, впливає на безпеку водіння в цілому. Крім того, установка кондиціонера знижує рівень втоми водія, перешкоджає запотіванню скла, рятує від літньої духоти і загазованості, а також дає можливість контролю рівня вологості в салоні.

Як і будь-яка інша, кліматична техніка потребує чистоти, догляду та обслуговування. Нижче представлений перелік основних операцій, які забезпечують безперебійне функціонування кліматичної техніки авто.

Діагностика автокондиціонерів

Після сезону холодів першим завданням щодо автокондиционера є діагностика його стану та виконання необхідного обслуговування. Це дозволить знизити ймовірність його поломки і заощадити гроші на ремонт. У діагностику входять:

  • Проведення перевірки на герметичність;
  • Перевірка наявності корозії;
  • Очищення конденсатора від солей і накопичилася бруду.

Якщо буде виявлено витік, необхідно її усунути і здійснити заправку кондиціонера необхідним типом фреону.

Заправка автокондиціонерів

Сьогодні все частіше зустрічаються сервіси, що пропонують послугу заправки кондиціонера. Спекулюючи на незнанні клієнта, вони створюють хибне переконання, що доливати фреон потрібно перед кожним сезоном. Насправді це не так. Виконувати заправку автокондиціонерів необхідно тільки в разі потреби.

В першу чергу потрібно провести діагностику системи. Другий етап – сама заправка. Проводити її слід не «на коліні» з якогось балончика біля дороги, а в спеціалізованих боксах з необхідним обладнанням людьми, які мають відповідні досвід та кваліфікацію.

Ремонт кондиціонера

Будь-яка, навіть сама надійна техніка з часом виходить з ладу. Система кондиціонування автомобіля не є винятком. Наші досвідчені фахівці впораються з будь-яким типом поломки, замінять компоненти, що вийшли з ладу, оригінальними або надійними аналогами та налаштують установку.

У разі відсутності такої системи на Вашому автомобілі, компанія Автоплац може запропонувати встановлення готового комплекту кондиціонера.

Також наша компанія з легкістю проведе для Вас дезінфекцію кондиціонера і автомобільного салону від шкідливих мікроорганізмів.

Звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, і ми зв’яжемося і організуємо зустріч з Вами в будь-який зручний для Вас час.