Кузовні роботи

Кузов – найбільша деталь автомобіля і найпомітніша його частина. Навіть незначна вм’ятина або подряпина порушують цілісність зовнішнього вигляду і автомобіль блякне. Лоск автомобілю створюють ідеальні лінії, бездоганне полірування, рівномірний шар фарби та чистота.

Саме тому кузовні роботи повинні виконувати люди, які мають спеціальні підготовку, знання та досвід.

Є кілька етапів за якими проводиться ремонт кузова, в залежності від рівня складності роботи:

 • Демонтаж частин автомобіля;
 • Рихтування частин кузова;
 • Заміна деталей і агрегатів;
 • Зварювальні роботи;
 • Підготовка до фарбування;
 • Фарбування кузова і полірування;
 • Збірка.

Будь-який з етапів кузовних робіт є досить складним і тривалим процесом, тому щоб грамотно прорахувати термін і вартість ремонту кузова потрібно розглядати кожен випадок окремо.

Частковий або дрібний ремонт кузова займає менше часу і ресурсів, тому коштує дешевше. Великі вм’ятини вимагають зварювання або заміни частини кузова.

Компанія Автоплац здійснює кузовні роботи будь-якого рівня складності:

 • Видалення вм’ятин;
 • Відновлення кузова після ДТП;
 • Фарбування автомобіля;
 • Рихтування кузова;
 • Відновлення геометрії кузова;
 • Усунення подряпин і сколів;
 • Зварювальні роботи.

РИХТУВАННЯ

Рихтування автомобіля дозволяє повернути вихідну форму пошкодженому кузову. Рихтування автомобіля на стапелі проводиться в разі численних ушкоджень, таких як сколи, подряпини і вм’ятини.

Простими вважаються такі рихтувальні роботи, які не вимагають демонтажу деталей. Найдешевшими є ті випадки, коли не пошкоджені точки кріплення деталей. Тоді рихтувальні роботи проходять досить швидко, так як не вимагають зварювальних робіт.

Якщо вм’ятини незначні, можливе рихтування без фарбування.

ПОКРАСКА АВТОМОБІЛЯ

Фарбування автомобіля є досить тонкою і трудомісткою роботою. Виконується досвідченими фахівцями із застосуванням вузькоспеціалізованого обладнання спеціально обладнаного приміщення, захищеного від пилу і вологи.

Перед фарбуванням обов’язково проводяться підготовчі заходи: знімаються необхідні частини кузова, закриваються папером сусідні деталі та скло, знімається старе покриття. На деталь, призначену для фарбування, наносять необхідний шар шпаклівки, а потім покривають ґрунтом.

Після повного висихання деталі обезжирюють і відбувається сам етап фарбування. Останнім шаром наноситься лак.

Процес фарбування повинен проводитися в спеціальному боксі з примусовою системою вентиляції. Повітря в боксі проходить систему фільтрації і контроль температури.

Останній етап – сушка. Процес займає не менше 48 годин. Тільки після цього можна починати складання автомобіля.

Очевидно, що фарбування автомобіля – це тривалий і складний процес, який займає мінімум три дні. Вартість послуги розраховується виходячи їх марки авто і використовуваних матеріалів.

ПОЛІРУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Фарба будь-якого автомобіля з часом стає тьмяною і блідою. Виправити це дефект нескладно якщо провести полірування автомобіля.

Полірування необхідне якщо Ви збираєтеся продати авто або нанеси спеціальне покриття. Або ж з естетичних міркувань.

Полірування автомобіля надає йому глянець і лоск.

Полірування автомобіля здійснюється з використанням відповідних абразивів. У кустарних умовах не можна домогтися таких результатів, як в сервісі, так як процес вимагає застосування професійного обладнання.

Також компанія Автоплац здійснює полірування фар. Це значно покращує світлопроникність фар.

ВИДАЛЕННЯ ВМ’ЯТИН БЕЗ ФАРБУВАННЯ

Кузов – це обличчя автомобіля, тому будь-які вм’ятини створюють неприємне враження і тривогу автовласника. Але якщо вм’ятина неглибока – її дуже просто виправити. Причому фарбування не буде потрібно. А сама процедура може зайняти всього 15-30 хв. Видалення вм’ятин без фарбування PDR (Paintless Dent Repair) популярно у всьому світі, і тепер компанія Автоплац теж представляє цю послугу.

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ БЕРДИЧІВ

Також слід звернути Вашу увагу, що в нашій компанії дуже популярна така послуга як переобладнання авто. Ми здійснюємо переобладнання мікроавтобусів, переобладнання бусів і фургонів. Також ми освоїли переобладнання автодомів, кемперів. Найбільш популярне питання клієнтів це чи здійснюємо ми переобладнання спрінтер, Т5, Т6, Віто, Каді. Зверніть увагу, переобладнання з вантажного в пасажир включає набагато більший перелік марок авто: Mercedes Sprinter, T5, T6, Vito, Volkswagen Crafter, Renault Trafic, Nissan Primastar, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumpy, Citroen Jumper, Citroen Berlingo, Fiat Doblo , Volkswagen Caddy і т.д.