Переобладнання салону катерів

Інтер’єр катерів, яхт повинен бути не тільки красивим, але і комфортним. Коли внутрішній простір продумано до дрібниць, відрізняється хорошою ергономікою і оброблено якісними матеріалами, плавання на будь-які відстані не викликатимуть почуття дискомфорту. Переобладнання салону катера вимагає відповідального підходу, так як порушення правил установки електроприладів може спричинити займання. Щоб мати в своєму розпорядженні стильний, функціональний і безпечний переобладнаний катер при модернізації базових конструктивних елементів необхідно звертатися до досвідчених фахівців.

Переобладнання салону передбачає перетяжку сидінь і конструктивних елементів внутрішнього простору. Для обробки торпеди і центральної панелі використовується натуральна шкіра, велюр, алькантара і інші матеріали. Таке рішення дозволить оновити салон, зробити його більш привабливим, сучасним і комфортним. Дана обробка відрізняється стійкістю до вигоряння від впливу прямих сонячних променів, механічних пошкоджень і передчасного стирання. У вигляді обробки можуть бути задіяні дерев’яні, алюмінієві або карбонові вставки, здатні додати інтер’єру вишуканості та презентабельності. Монтаж додаткового освітлення буде ефектним у вечірній час. Підсвічування може бути різних.

Звернувшись в нашу компанію Автоплац можна за доступними цінами скористатися послугами, пов’язаними з переобладнанням салону транспортного засобу. Кваліфіковані фахівці виконають роботи з урахуванням вимог власника, допоможуть з вибором оздоблювальних матеріалів і різного устаткування для комфортної експлуатації транспортного засобу.