ПЕРЕОБЛАДНАННЯ САЛОНУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Щоб підвищити комфортабельність транспортного засобу, виконують перетяжку салону. Можна створити комплексний дизайн проект, змінити стелю, двері, сидіння, торпеду і постелити нове покриття для підлоги. Іноді власники замовляють перетяжку салону алькантарою, що виглядає сучасно і привабливо. Вибираються відтінки матеріалу в тон або, навпаки, контрастні кольори, можливе використання різної фактури шкіри.

Замовник пропонує свій дизайн проект або зупиняється на одному із запропонованих нами. Наші майстри мають практичний досвід і прекрасно справляються з настільки складними матеріалами, дотримуються технології і чистоту крою, пошиття. У роботу йде першокласний матеріал, який не просто позитивно виділяється із загальної маси технічних засобів.

Провідні бренди, чию продукцію представляє компанія Автоплац, гарантують високу якість і представляють сертифікати відповідності світовим стандартам. У роботу йдуть фірмові комплектуючі та фурнітура, клеї. Для кожного замовлення створюється унікальна форма, алькантара або шкіра підбираються в обумовленому з замовником кольорі. Монтаж і закріплення деталей проводиться максимально ретельно, щоб не було претензій і зауважень. Ідеальна посадка матеріалу гарантується кваліфікацією наших майстрів, які багато років працюють по тюнингу салонів.