Пошив авточохлів

Інтер’єр автомобіля – другий фактор, що складає загальне враження після кузова авто. Хотілося б, щоб рідні сидіння завжди залишалися в ідеальному стані. Але час невблаганний, тому будь-який матеріал з часом стирається. Саме тому придумали авточохли.

У компанії Автоплац Ви можете купити авточохол на будь-який автомобіль. Ви можете не хвилюватися про те, що чохол може не підійти до Вашого сидіння. Наші фахівці виготовляють авточохли за індивідуальними мірками. Вони повністю повторюють силуети Вашого сидіння, враховуються отвори для ременів безпеки, подушки безпеки, підголівники, не обмежується можливість розкласти або відсунути сидіння. Особливо актуальна ця послуга якщо Ви задумали переобладнання авто.

Наша компанія має великий досвід перетяжки сидінь, тому при виготовленні авточохла Ви може втілити в життя усі Ваші ідеї, наприклад, кишені на спинках, потаємні кишені і т.п.

Вашому вибору доступний широкий асортимент тканин (жакард, велюр і т.п.) та штучні шкіри (гладка, текстурна, перфорована). Усі матеріали виготовлені в Європі і мають сертифікати якості.

Наші досвідчені дизайнери допоможуть Вам підібрати найкращу комбінацію кольорів та тканин.

Авточохол складається з трьох шарів:

  • Безпосередньо обрана клієнтом автомобільна тканина;
  • Поролон;
  • Підкладкова тканина.

Шари зшиваються надійної шевської ниткою, що виключає можливість розриву шва.

Зовнішній шар приймає на себе основні навантаження за стирання, поролон надає авточохлові форму і м’якість, підкладкова тканина ковзає по заводській обшивці, тим самим захищаючи її від зношування.

Авточохол надійно пристібається системою гачків і гумок під сидіння ніяк не пошкоджуючи оригінальну перетяжку.

Час виготовлення авточохлів на будь легкове авто – не більше доби.

Також варто звернути увагу що ідеальний стан оббивки салону дуже сильно вплине на вартість вашого автомобіля під час його продажу. А якщо оббивка вашого салону вже не нова чохли прекрасно замаскують це. Авточохол це прекрасний спосіб захистити тканину оббивки від розривів, слідів сигарет, потертостей і т. Д.

Якщо Ви шукаєте обшивка Бердичів, то Вам до нас. Крім пошиву авточохлів серед клієнтів популярна обшивка мікроавтобусів і обшивка бусів. Якщо Ви задумали переобладнання авто, ми може запропонує Вам повну обшивку салону, якщо ж Ваша внутрішня обшивка просто втратила вигляд та пошарпана, ми можемо запропонувати Вам перетяжку салону.