Пригон авто під замовлення

Кожен автолюбитель мріє їздити на хорошому якісному автомобілі. На нашому ринку такий автомобіль коштує досить дорого. Чудовим виходом з цієї ситуації є пригін б / у авто з-за кордону. Це дозволить придбати недорогий, але якісний автомобіль.

Основні переваги пригону автомобіля з-за кордону:

Висока якість збірки. Високорозвинені країни, такі як США та Німеччина мають дуже суворі стандарти, тому якість збірки автомобілів в цих країнах дозволяє експлуатувати автомобіль протягом довгих років.

Сучасна комплектація. Замовник отримує авто з сучасними системами захисту, клімат-контролем, підсилювачем керма, склопідйомниками, економним двигуном, комфортним салоном і т.п.

Доступність. Ця перевага є найголовнішою. Адже навіть після всіх процедур з транспортування, оформлення та ремонту ціна все одно буде нижчою за ринкову.

Стан авто. Фізичний стан закордонних авто часто набагато краще авто в нашій країні. Для жителя Європи або США дешевше продати пошкоджений автомобіль, ніж везти його в автосервіс, до того ж в розвинених країнах хороші дороги та вища якість палива.

Чесний пробіг. В багатьох розвинених країнах «скручування лічильника» є кримінальним злочином.

З яких країн можна пригнати авто в Україні?

Авто з Європи найпопулярніші. Найпопулярніші країни – Польща, Німеччина, Литва, Франція. Ціна такого автомобіля буде близько 5-6 тис. доларів, процес транспортування – близько 2 тижнів.

Авто зі США. Ціна такого автомобіля на 40% нижче за ринок України, термін транспортування 3-4 місяці. Купівля такого авто здійснюється на спеціалізованих аукціонах. Представлені там автомобілі, як правило, мають невеликий пробіг та не критичні пошкодження. Автомобілі повністю відновлюються і абсолютно справні. Вартість такого автомобіля починається з позначки 15 тис. доларів.
Схема придбання виглядає наступним чином: покупка на аукціоні, доставка в порт, транспортування в контейнері на судні (приблизно 2 місяці) в порти Одеси, Литви чи Польщі, розмитнення, ремонт, оформлення документів на клієнта. Як бачите, процедура досить складна, тому людині без досвіду буде досить складно розібратися. Кращим рішенням буде довірити таку справу професіоналу.

Авто з Грузії. На ринку Грузії представлені авто аналогічні автомобілям зі США. Вони мають відмінний технічний стан і вартість на 20% менше, ніж на нашому ринку. Процес пригону займає 2-3 тижні.

Зверніть увагу, що машина, що пригнана з-за кордону буде дешевше за будь-яких обставин, навіть з огляду на всі витрати.

Чому Вам варто скористатися послугами пригону авто з-за кордону від Автоплац?

Пригін автомобіля з-за кордону – процедура досить складна, якщо нею займається дилетант. Компанія Автоплац Ваш надійний посередник, який впорається з будь-якими труднощами і бюрократичною тяганиною. Працюючи з нами Ви можете бути впевнені в успішності Вашого проекту.