Про фiрму

Компанія Автоплац була створена в 2000 році. За цей час наша компанія стала однією з провідних в області переобладнання мікроавтобусів марок Mercedes, Volkswagen, Ford, Renault, Opel, Nissan, Peugeot, Fiat, Citroen, Toyota, Huyndai, а також інших марок легкових автомобілів за бажанням автовласників. Відмінною особливістю компанії є високий професіоналізм, великий досвід, висока якість виконуваних робіт, індивідуальний підхід, уважність до побажань клієнтів. Завдяки чому ми завоювали довіру наших замовників.

Автоплац єдина фірма в області, яка пропонує Вам:

 1. обшивку микроавтобусов (стены, потолок и половое покрытие)
 2. перетяжка і ремонт салону, сидінь, керма
 3. Перетяжка легкових автомобілів
 4. прорізом і установку вікон і люків, заміна лобового
 5. монтаж індивідуальних крісел і диванів (в тому числі розкладних)
 6. установку фурнітури і аксесуарів, розкладних столів
 7. установку аудіо та відео апаратури
 8. установку центральних замків, сигналізації, електростеклопоьемніков, парктроника, протитуманних фар, ксенону (біксенона)
 9. тонування вікон і поклейка Авто плівки
 10. установку на автомобіль нікеляжа (релингов, кенгурятников, порогів).

Так як у нас працюють тільки досвідчені майстри, які відповідають за якість виконаної роботи, на всі види робіт фірма надає гарантію.
Фахівці фірми не дадуть Вам розгубитися у величезному асортименті кольорів і фактур при виборі обробки салону. Наші дизайнери допоможуть підібрати Вам матеріали поєднуються за кольоровою гаммою і фактурою: від натуральної шкіри і алькантари до велюру. В авто ательє представлені всі зразки матеріалів, які можна не тільки подивитися, а й помацати.
Наиболее популярные варианты дизайна:

 • обробка шкірою, алькантарою і іншими сучасними спец.матеріаламі
 • зовнішній тюнінг
 • навісне обладнання
 • шумо і віброізоляція салону
 • тонування стекол

При комплексному переобладнанні мікроавтобусів наші майстри запропонують Вам індивідуальну програму тюнінгу інтер’єру салону відповідно до Ваших смаків і можливостей.