Системи вільні руки

Більшість з нас живе і працює в напруженому ритмі, коли просто немає часу зупиниться і подивитися по сторонам. І дуже часто буває, що важливий телефонний дзвінок застає нас в дорозі за кермом свого автомобіля. Однак в нашій країні розмовляти за кермом транспортного засобу по телефону, тримаючи його однією рукою, строго заборонено і жорстко карається за законом. За подібний вчинок загрожує чималий штраф, але що ж робити, якщо Ви постійно за кермом і щодня приймаєте безліч важливих дзвінків?

Компанія Автоплац, яка надає також послуги по обшивці мікроавтобусів, настійно рекомендує Вам встановити в своєму автомобілі систему «вільні руки» або, як її ще називають, «Hands-Free». А допоможуть Вам у цьому наші досвідчені фахівці.

Система «Hands-Free» ще не дуже популярна в нашій країні і більшість наших людей не користуються ніякими гарнітурами, продовжуючи керувати автомобілем однією рукою. Це не тільки незручно, але й може дорого Вам обійтися в разі зупинки співробітниками дорожнього патруля. Між тим користуватися під час руху гарнітурою «Hands-Free» дозволено. Хоча і не рекомендується, так як це відволікає увагу водія і може привести до ДТП.

Щоб звільнити руки можна, звичайно, користуватися і звичайною телефонною гарнітурою, але це незручно по ряду причин. Автомобільна гарнітура вбудовується в автомобіль і являє собою систему гучного зв’язку з інтелектуальним придушенням сторонніх шумів і луни. У комплекс входить виносна антена, тримач, динамік з мікрофоном, а живиться система «Hands-Free» від прикурювача. Існують комплекти, які вміють виконувати голосові команди, зменшувати на час розмови рівень гучності акустичної системи, мають пульт управління, який монтується в області керма.

Особливо слід відзначити, що покупка системи Вільні руки і її установка працівниками компанії з переобладнання мікроавтобусів Автоплац, обійдеться недорого – штрафи будуть коштувати дорожче. Система вільні руки була придумана дійсно для зайнятих і ділових людей. Для тих, хто любить комфорт і чий телефон не замовкає ні на хвилину. А не розгубитися в широкому асортименті пропонованого товару Вам допоможуть фахівці компанії Автоплац підібравши потрібний варіант за прийнятною ціною.