Установка та заміна вікон і люків

Компанія Автоплац надає послугу заміни автоскла будь-якого типу, а також установки люка. Також можливий варіант переробки бусів або переобладнання автомобіля з вантажного в пасажирський, що має на увазі врізку автомобільного скла.

Основні етапи установки скла при переобладнанні.
На першому етапі в кузові авто під місце установки скла висвердлюють спеціальні отвори. За цими отворами фахівець здійснює виріз кузова. Зачищаються задирки, обробляються кромки, метал захищається від іржі. Кромка закривається гумовим профілем.
На другому етапі скло знежирюють, наноситься спеціальний розчин, що поліпшує адгезію, а потім – клей герметик.
Заключний етап – безпосередньо установка скла.

Установка люка має всі ті ж самі етапи, відрізняються тільки місце встановлення.

Переваги установки люка.
Відкритий люк дуже ефективно вентилює салон автомобіля, перешкоджає застою повітря, запобігає запотівання скла. Наявність люка дуже актуально в пробці або при їзді по ґрунтовій дорозі, коли через відкриті бічні вікна салону автомобіль наповнюється пилом та брудом.

Існує два різновиди автомобільного скла.
Триплекс. Триплексом називають виріб, що складається з 3 шарів – два шари скла і між ними шар спеціальної плівки, яка запобігає осипанню скла на осколки та утримує всі його частини при руйнуванні як одне ціле. Триплекс використовується в основному для лобового скла, іноді для заднього та люків через свою відносно високу вартість.

Гартоване скло (сталініт). Гартоване скло призначене для виготовлення бічного та заднього скла транспортних засобів, а якщо транспортний засіб рухається менше 30 км / год – то і лобових. Гартоване скло або, як його ще називають у народі сталініт, має підвищену стійкість до руйнування. Відмінною рисою сталініта є те що при руйнуванні скло обсипається на дрібні осколки не здатні завдати фізичної шкоди людині. Також відмінною його якістю є те, що загартоване скло дуже важко розбити.

Установка бічного гартованого скла здійснюється в основному при переробці бусів.
Найпопулярніші автомобілі для переобладнання це Mercedes Sprinter (спринтер), T5, T6, Vito (Віто), Volkswagen Caddy (Каді).

Крім переобладнання з вантажного в пасажир, наша компанія також пропонує переобладнання автодомів та кемперів.